شبیهِ هیچکس نباشید!

شرکت معماری و طراحی داخلی اَرن

پروژه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه ظفر- 1

توضیحات این پروژه و عکس های قبل از نوسازی، کمی پایینتر وجود دارد.

کاربری: آشپزخانه مسکونی

مکان پروژه: تهران - ظفر

عمر ساختمان: 5 سال

سبک معماری: مدرن

زمان مطالعه و طراحی: 5 روز

مدت زمان اجرا: 20 روز

سال 1399

چالش اصلی این پروژه:

پوشاندن ستون‌های آشپزخانه با ایجاد کمد و در عین حال استفاده حداکثر از فضای آشپزخانه، ایجاد جزیره متحرک با استفاده از چرخ‌های ترمزدار در قسمت زیر بدنه آن و طراحی باکس‌های دکوری و همچنین کاربردی در قسمت راست ورودی آشپزخانه، انجام گرفته است.

استفاده از دستگیره مخفی جهت بازشو درب‌ها از جنس خود درب‌ها و جانمایی ماشین ظرفشویی مبله در داخل کابینت از ویژگی‌های این آشپزخانه می‌باشد. 

ترکیب رنگ سفید براق به انضمام رنگ قهوه‌ای طرح چوب مات و برای صفحه روی کابینت از سنگ کوارتز با کیفیت ایرانی استفاده شده است.

کمی در مورد سبک معماری مدرن:

طراحی داخلی با سبک مدرن از اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم در بین مردم رواج پیدا کرد و در اواخر دهه 60 قرن نوزدهم این هنر به اوج خود رسید.

از مهمترین ویژگی های سبک مدرن در طراحی داخلی ساختمان، استفاده از خطوط ساده و بی آلایش است و برای دوری از تزیین و تجمل زیاد معمولاً از این خطوط ساده استفاده می‌کنند تا در عین آرامش بخش بودن فضا و زیباتر شدن وسایل، فضایی که در اختیار قرار دارد عملکرد گرایی بیشتری داشته باشد.

البته بعضی از افراد معتقدند که سبک مدرن بیش از حد سرد و ساده است، اما برخلاف تصور آن ها سبک مدرن تماماً باعث ایجاد سادگی و احساس آرامش در فضای خانه شما می شود و با استفاده از اصول و قواعدی که در سبک مدرن پیروی می شود، نه تنها خانه شما زیباتر به نظر می‌رسد، بلکه اگر در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی زندگی کنید و از این سبک برای تزیین دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده نمایید فضای خانه شما بزرگتر هم نشان داده می‌شود و به صورت کاربردی می توانید از تمامی قسمت های خانه استفاده کنید.

تصاویر قبل از نوسازی و طراحی کابینت ها

تماس و مشاوره رایگان طراحی و شرکت معماری احمدرضا نادری و همکاران

تماس و مشاوره رایگان

آدرس شرکت معماری و طراحی داخلی ارن

آدرس شرکت

آشنایی با ما

آدرس اینستاگرام شرکت معماری ارن

اینستاگرام