شبیهِ هیچکس نباشید!

شرکت معماری و طراحی داخلی اَرن

پروژه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه جنت آباد1

توضیحات این پروژه و عکس های قبل از نوسازی، کمی پایینتر وجود دارد.

کاربری: آشپزخانه مسکونی

مکان پروژه: تهران - جنت آباد

عمر ساختمان: 4 سال

سبک معماری: مدرن

زمان مطالعه و طراحی: 5 روز

مدت زمان اجرا: 20 روز

سال 1399

چالش اصلی این پروژه:

توجه به نقشه آشپزخانه و درخواست کارفرما جهت خلق سیستم آشپزخانه‌ای رویایی، در ترکیب رنگ درب‌ها از ام دی اف قهوه‌ای ونگه به همراه ام دی اف کرم براق استفاده کردند. صفحه روی کابینت از جنس سنگ کوارتز با ترکیب رنگ کرم جهت صفحات اصلی استفاده شد.

نشیمنی به رنگ قهوه‌ای تیره، میز ناهارخوری، استفاده از ماشین ظرفشویی و یخچال توکار از دیگر ویژگی‌های این آشپزخانه است. همچنین در طراحی کابینت آشپزخانه از سبد مجیک کرنر جهت استفاده راحت از کنج، سبد سوپر مارکت یخچالی و سبدهای ادویه در کنار گاز جهت استفاده در حین آشپزی به صورت کاربردی، استفاده شده است. در این سیستم آشپزخانه از طراحی خطی استفاده شده است بدین صورت که در یک سمت یخچال، فر، مایکروفر و سوپری به صورت کمدی در کنار شلف باکس و در سمت مقابل سینک، گاز و ماشین ظرفشویی به صورت زمینی و دیواری و در انتهای آن اپنی کامل از جنس سنگ کوارتز به انضمام بار در بالای آن قرار گرفته است. برای زیبایی بیشتر این آشپزخانه از نورپردازی ملایم نقطه‌ای و استفاده از بهترین برند روز دنیا blum در لولا، ریل کشوها و جک کابینت‌های دیواری و استفاده از ام دی اف قهوه‌ای ونگه در سقف آشپزخانه جهت هارمونی هرچه بیشتر این پروژه با خلق تیم اجرایی ما بهره جسته شد.

کمی در مورد سبک معماری مدرن:

طراحی داخلی با سبک مدرن از اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم در بین مردم رواج پیدا کرد و در اواخر دهه 60 قرن نوزدهم این هنر به اوج خود رسید.

از مهمترین ویژگی های سبک مدرن در طراحی داخلی ساختمان، استفاده از خطوط ساده و بی آلایش است و برای دوری از تزیین و تجمل زیاد معمولاً از این خطوط ساده استفاده می‌کنند تا در عین آرامش بخش بودن فضا و زیباتر شدن وسایل، فضایی که در اختیار قرار دارد عملکرد گرایی بیشتری داشته باشد.

البته بعضی از افراد معتقدند که سبک مدرن بیش از حد سرد و ساده است، اما برخلاف تصور آن ها سبک مدرن تماماً باعث ایجاد سادگی و احساس آرامش در فضای خانه شما می شود و با استفاده از اصول و قواعدی که در سبک مدرن پیروی می شود، نه تنها خانه شما زیباتر به نظر می‌رسد، بلکه اگر در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی زندگی کنید و از این سبک برای تزیین دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده نمایید فضای خانه شما بزرگتر هم نشان داده می‌شود و به صورت کاربردی می توانید از تمامی قسمت های خانه استفاده کنید.

تصاویر قبل از طراحی و اجرای کابینت ها

تماس و مشاوره رایگان طراحی و شرکت معماری احمدرضا نادری و همکاران

تماس و مشاوره رایگان

آدرس شرکت معماری و طراحی داخلی ارن

آدرس شرکت

آشنایی با ما

آدرس اینستاگرام شرکت معماری ارن

اینستاگرام