کلینیک دندانپزشکی صالحی
سپتامبر 18, 2019

کارفرما:

آقای مسعودی

کاربری:

تجاری،کافه

نوع پروژه:

بازسازی

مساحت:

100 متر مربع

سبک طراحی:

صنعتی

دوره:

پست مدرن

متریال های شاخص استفاده شده:

فولاد،میکروسمنت

سرپرست تیم طراحی:

احمدرضا نادری

طراحی و اجرا:

تیم اَرِن

7c

بهترین تبلیغ،ویترین کردن فضای آشپزخانه...

احمدرضا نادری طراح پروژه:

همه مون تابحال این متن رو روی مغازه ها دیدیم:تهیه آبغوره در حضور مشتری.یا گرفتن روغن کنجد در جلوی چشمان شماو... .تمام این ها برای ایجاد حس اطمینان از طرف ارائه دهنده سرویسی خاص و سرویس گیرنده(مشتری)است.این مغازه 100 متری دهنه ای 8 متری در کنار خیابان اصلی داره که تقریبا 7 متر از اون دید مستقیم به داخل آشپزخونه کافه و محل تهیه خوراکی ها داره.بهترین ویترینی که میشه برای این کافه در نظر گرفت جنب و جوش افراد داخل آشپزخونه و فعالیت دستگاه های جذاب اونجاست.

کافی شاپ صنعتی

مشتری هایی وفادار...

طی تحقیقاتی که انجام شده است نور پردازی به کار رفته شده در کافی شاپ به میزان بسیار زیادی در جذب مشتری و وفاداری مشتریان تاثیر دارد.نورپردازی داخلی این کافه از ترکیبی از سه نوع تکنیک نورپردازی مصنوعی است. این سه ترکیب شامل نورپردازی محیطی، نورپردازی با تاکید بر فضا یا شی خاص و نورپردازی تزئینی می باشد.

کافه صنعتی تهران

فولاد-میکروسمنت و دیگر هیچ

فولاد و مقاطع فولادی متریال های سردی هستند،حتی در تابستون!نور نارنجی 2200 کلوین همنشین خوبی میتونه باشه برای متعادل کردن فضا.همچنین میکروسمنت محافظه کار و خنثی!اصلی ترین دلیل گرمای این کافه حصور مشتری ها و حنب و جوش اون هاست.وجود آرایه های تزیینی و رفت و آمد آدم های مختلف باعث شد تا نگاهی مینیمالیست و ساده گرایانه ای به این پروژه داشته باشم.

8c

تزیینات غربی-شیوه ساخت ایرانی

هرچند این اثار متعلق به یک نقاش روس هستند،اما با تکنیک قلم زنی هنرمند اصفهانی بر روی آلیاژ های فلزی اجرا شده،این تابلوها بیانگر تقابل انسان عصر جدید با صنعت هستند.

کافی شاپ با سبک صنعتی اینداستریال
طراحی فضای داخلی کافه تهران
کافه با طراحی صنعتی احمدرضا نادری

چیدمان دلخواه میز و صندلی ها

میز با اندازه مناسب اما سبک،صندلی هایی با قابلیت جا به جایی آسان،این دو ویژگی مهم کافه اینداستریال تهران هستند که با توجه به نیاز و جمعیت مشتری ها در چند ثانیه میتوان چیدمان را به راحتی تغییر داد.طراحی داخلی این کافه بصورتی است که با کنار هم قراردادن میزها بصورت مختلف می توان آرایش های متفاوتی در چیدمان ایجاد کرد.هر میز بطور متوسط قابلیت ساپورت 3 نفر را دارد.

کافه با طراحی صنعتی احمدرضا نادری
کافه با طراحی صنعتی احمدرضا نادری