اسکچاپ sketchup

آموزش مدلسازی در اسکچاپ

مطالبی که در این صفحه خواهید دید

1.انتخاب نرم افزار مناسب برای من

2.هزینه حضور در این دوره آموزشی

3.چرا کلاس خصوصی؟

4.شیوه آموزش و سرفصل ها

sketchup-cover

و همه ی هنرجویانی که دانشجو هستند موفق به انجام پروژه های دانشگاهی خود شده اند!

یکی از وفاید خوندن تاریخ بهره مندی از تجارب گذشتگانه...

نظر برخی از هنرجویان

شنیده بودم که نرم افزار اسکچاپ آسونه،ولی فکر نمیکردم بتونم به این سرعت یادبگیرم و کارای دانشگاهم رو انجام بدم.بعد از 8 ساعت واقعا حرفه ای شدم،البته بگم که همه ی تمرین هام رو با دقت انجام دادم و تا چیزی واسم قابل فهم نبود سراغ بعدی نمیرفتم.

محمدرضا تاجبخش

محمدرضا تاجبخش

مهندسی معماری/آزاد تهران مرکز

اسکچاپ از تریدی مکس آسون تره و راحت تر میشه یادش گرفت.به درد بچه های طراحی صنعتی نمیخوره اما برای معمار ها و طراحای داخلی واقعا فوق العادست.

روژین حمزه ای

روژین حمزه ای

ارشد معماری داخلی / تهران شمال

از وقتی وارد بازار کار شدم پروژه های طراحی نما رو انجام میدم و از اسکچاپ ممنونم که اجازه میده با سرعت بسیار بالا تقریبا روزی یکدونه نمارو طراحی کنم.(طراحی میکنم و رندر نمیگیرم)

سپهر مشعوف

سپهر مشعوف

مهندسی معماری / آزاد تهران/کارمند شهرداری

لازم به ذکر است که این تصاویر محصول دوره مدلسازی در اسکچاپ+دوره رندرینگ است.کار با نرم افزار های رندرینگ ، مثل لومیون- و - وی ری در قالب دوره های جداگانه می باشند.

احمدرضا نادری

مدرس این دوره و سایر نرم افزارهای معماری سلام.حالا که تا این پایین اومدی معلومه که برای یادگیری واقعا مشتاقی.اجازه بدید اول خودم رو معرفی کنم و بعد براتون توضیح بدم که چرا به نظر من دوره های خصوصی خیلی خیلی بهتر از سایر دوره هاست. بنده مهندس معمار هستم و کارشناس ارشد معماری داخلی،همچنین مدرک متریال دیزاین رو از دانشگاه آکسفورد انگلستان گرفتم.

چرا کلاس خصوصی بهتر است؟

من از اوایل دوران دانشجوییم (مقطع لیسانس) تدریس نرم افزار رو شروع کردم.هم مدرس دوره های عمومی بودم و هم مدرس دوره های خصوصی.توی این سالها متوجه شدم که بازدهی کلاس های خصوصی یک نفره بهتر از کلاس های نیمه خصوصی،و کلاس های نیمه خصوصی خیلی بهتر از کلاس های عمومیه. راستش از لحاظ مالی هیچ فرقی نمیکنه که من دوره های عمومی برگزار کنم یا دوره های خصوصی،اما نتیجه گرفتن هنرجوهام و دانشجوهام دُرُست مثل موفقیت خودمه. اونقدر از نتیجه کلاس های خصوصیم راضی بودم که کم کم تصمیم گرفتم کلاس های عمومی و پر جمعیت رو کنسل کنم.
1.در کلاس خصوصی امیدت فقط و فقط به خودته،جز منِ(مدرس)کسی نیست که ازش سوال بپرسی،دیگه نمیتونی جواب اس ام اس بدی و اون قسمتی که جا موندی رو آخر کلاس از رو جزوه ی دوستت عکس بگیری!!
2.برنامه‌ریزی برای کلاس خصوصی مطابق با نیاز شخص شما انجام میشه،در تدریس خصوصی شما می تونید مشخص کنید که بیشتر در چه زمینه ای با شما کار بشه.
3.در تدریس خصوصی تنها شما در کلاس هستید، یعنی می دونید که از شما سوال میشه و فرآیند یادگیری شما مورد بررسی قرار می گیره.
4.این نکته هم در نظر بگیرید که هر شاگرد از نظر سرعت یادگیری متفاوته، حتی هر شاگرد در یادگیری مهارت‌های مختلف ممکنه توانایی متفاوتی داشته باشه،بنابراین وقتی یک نفر باشید، کل زمان کلاس به شما اختصاص می‌یابد و شما می‌توانید زمان بیشتری سوال بپرسید و رفع اشکال کنید و من هم ایرادات بیشتری از شما رو برطرف میکنم، اما هرچه حاضران بیشتر باشند، زمانی که به هر نفر اختصاص می‌یابد کمتر می‌شه و طبیعیه که سرعت یادگیری و میزان بازدهی کلاس هم برای هر فرد کاهش پیدا میکنه.
5. و از همه مهمتر:مکان و زمان کلاس رو شما مشخص می کنید.

این مبلغ شهریه برای دوره خصوصی یک نفره می باشد.در صورتی که بیشتر از یک نفر هستید و قصد برگزاری دوره نیمه خصوصی را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر در واتس اپ و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.راه های ارتباطی بیشتر در منوی بالای صفحه قسمتِ (راه های تماس با ما) 09337530500

برای رزرو کردن دوره خصوصی این نرم افزار از طریق منوی بالا قسمت (راه های تماس) با ما در ارتباط باشید

با توجه به شروع فصل دانشگاه و زیادتر شدن افراد مشتاق برای حضور در دوره ها توصیه میشود هرچه زودتر برای رزرو دوره خصوصی اقدام فرمایید تا بتوانید زمان ایده آل برای حضور در کلاس را خودتان انتخاب کنید.

نمونه کارهای انجام شده با نرم افزار SKETCHUP

آموزش خصوصی و تضمینی اسکچاپ
آموزش خصوصی و تضمینی اسکچاپ