رویت revit

آموزش رویت معماری

مطالبی که در این صفحه خواهید دید

1.انتخاب نرم افزار مناسب برای من

2.هزینه حضور در این دوره آموزشی

3.چرا کلاس خصوصی؟

4.شیوه آموزش و سرفصل ها

آموزش خصوصی نرم افزار رویت معماری مهندس احمدرضا نادری

و همه ی هنرجویانی که دانشجو هستند موفق به انجام پروژه های دانشگاهی خود شده اند!

یکی از وفاید خوندن تاریخ بهره مندی از تجارب گذشتگانه...

نظر برخی از هنرجویان

رویت نرم افزار خیلی غول و قوی ای هستش.در کنار مهندس نادری عزیز به سرعت یادش گرفتم و ازین بابت خوشحالم که نرم افزار مناسبی رو انتخاب کردم

حسین اردلانی

حسین اردلانی

مهندسی معماری/دانشگاه تهران

پا به پای کلاس پیش اومدم و تمرین هام رو با دقت و احساس مسئولیت فراوون انجام دادم،نتیجه هم گرفتم و در 12 ساعت واقعا رویت رو از بَر شدم.

زینب مرادبیگی

زینب مرادبیگی

ارشد معماری معماری / تهران شمال

با رویت دارم کارای دانشگاهم رو انجام میدم و اساتید دانشگاه هم این وعده رو دادن که هرکی رویت بلد باشه جایگاهه شغلی خوبی خواهد داشت.

سامان توانا

سامان توانا

مهندسی معماری / آزاد تهران

احمدرضا نادری

مدرس این دوره و سایر نرم افزارهای معماری سلام.حالا که تا این پایین اومدی معلومه که برای یادگیری واقعا مشتاقی.اجازه بدید اول خودم رو معرفی کنم و بعد براتون توضیح بدم که چرا به نظر من دوره های خصوصی خیلی خیلی بهتر از سایر دوره هاست. بنده مهندس معمار هستم و کارشناس ارشد معماری داخلی،همچنین مدرک متریال دیزاین رو از دانشگاه آکسفورد انگلستان گرفتم.

چرا کلاس خصوصی بهتر است؟

من از اوایل دوران دانشجوییم (مقطع لیسانس) تدریس نرم افزار رو شروع کردم.هم مدرس دوره های عمومی بودم و هم مدرس دوره های خصوصی.توی این سالها متوجه شدم که بازدهی کلاس های خصوصی یک نفره بهتر از کلاس های نیمه خصوصی،و کلاس های نیمه خصوصی خیلی بهتر از کلاس های عمومیه. راستش از لحاظ مالی هیچ فرقی نمیکنه که من دوره های عمومی برگزار کنم یا دوره های خصوصی،اما نتیجه گرفتن هنرجوهام و دانشجوهام دُرُست مثل موفقیت خودمه. اونقدر از نتیجه کلاس های خصوصیم راضی بودم که کم کم تصمیم گرفتم کلاس های عمومی و پر جمعیت رو کنسل کنم.
1.در کلاس خصوصی امیدت فقط و فقط به خودته،جز منِ(مدرس)کسی نیست که ازش سوال بپرسی،دیگه نمیتونی جواب اس ام اس بدی و اون قسمتی که جا موندی رو آخر کلاس از رو جزوه ی دوستت عکس بگیری!!
2.برنامه‌ریزی برای کلاس خصوصی مطابق با نیاز شخص شما انجام میشه،در تدریس خصوصی شما می تونید مشخص کنید که بیشتر در چه زمینه ای با شما کار بشه.
3.در تدریس خصوصی تنها شما در کلاس هستید، یعنی می دونید که از شما سوال میشه و فرآیند یادگیری شما مورد بررسی قرار می گیره.
4.این نکته هم در نظر بگیرید که هر شاگرد از نظر سرعت یادگیری متفاوته، حتی هر شاگرد در یادگیری مهارت‌های مختلف ممکنه توانایی متفاوتی داشته باشه،بنابراین وقتی یک نفر باشید، کل زمان کلاس به شما اختصاص می‌یابد و شما می‌توانید زمان بیشتری سوال بپرسید و رفع اشکال کنید و من هم ایرادات بیشتری از شما رو برطرف میکنم، اما هرچه حاضران بیشتر باشند، زمانی که به هر نفر اختصاص می‌یابد کمتر می‌شه و طبیعیه که سرعت یادگیری و میزان بازدهی کلاس هم برای هر فرد کاهش پیدا میکنه.
5. و از همه مهمتر:مکان و زمان کلاس رو شما مشخص می کنید.

این مبلغ شهریه برای دوره خصوصی یک نفره می باشد.در صورتی که بیشتر از یک نفر هستید و قصد برگزاری دوره نیمه خصوصی را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر در واتس اپ و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.راه های ارتباطی بیشتر در منوی بالای صفحه قسمتِ (راه های تماس با ما) 09337530500

برای رزرو کردن دوره خصوصی این نرم افزار از طریق منوی بالا قسمت (راه های تماس) با ما در ارتباط باشید

با توجه به شروع فصل دانشگاه و زیادتر شدن افراد مشتاق برای حضور در دوره ها توصیه میشود هرچه زودتر برای رزرو دوره خصوصی اقدام فرمایید تا بتوانید زمان ایده آل برای حضور در کلاس را خودتان انتخاب کنید.